На Тернопільщині для потреб армії сплатили понад 290,2 млн гривень

Дата: 20.01.2020 12:11

Кожен житель Тернопільського краю, хто отримує офіційну зарплату чи декларує доходи, може впевнено стверджувати, що фінансово підтримує національне військо. Адже так він сплачує військовий збір, який спрямовується до загального фонду держбюджету, а тоді – задля підтримки армії. Так, закон передбачає, що з доходів фізичних осіб обов’язково справляється цей платіж.

Якщо говорити мовою цифр, то упродовж 2019 року платники податків Тернопілля задля підтримки армії сплатили 290 млн 235,5 тис. гривень військового збору. При цьому очікувані надходження перевищили на 5,4 млн гривень. Порівняно ж із січнем-груднем 2018 року сплата зросла на 43 млн 898,4 тис. грн або на 17,8 відсотка. Тобто в середньому щомісяця платники сплачували майже 24,2 млн гривень.

Нагадаємо, що військовий збір введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні операції Об’єднаних сил. Ставка збору становить 1,5%.

Тернопільське управління