На розвиток територіальних громад Тернопілля надійшло понад 4,3 млрд гривень

Дата: 11.01.2020 14:08

Упродовж січня-грудня 2019 року до місцевих бюджетів краю надійшло 4 млрд 334,5 млн грн податкових платежів. Це «плюс» до очікуваного – 226,7 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом 2018 року надходження зросли на 19,2 відсотка або 698 млн гривень.

Серед основних джерел, які минулоріч суттєво наповнювали місцеві бюджети Тернопілля, – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю. Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб цього року склали 2 млрд 969,2 млн грн, що на 20,3 відсотка або 501,4 млн грн більше, ніж у 2018 році.

Наступний за рівнем надходжень – єдиний податок. Зокрема, особи, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджетів 655,5 млн грн, що більше січня-грудня позаминулого року на 17 відсотків або 95 млн гривень.

До місцевих скарбниць минулоріч також спрямували 377,6 млн грн плати за землю. Фактичні надходження цього платежу зросли на 21,6 відсотка або приріст до позаминулого року склав 67 млн гривень.

Тернопільське управління