Особливі діти Великогаївської громади зустрілися зі св. Миколаєм

Дата: 20.12.2019 10:00

Фото без опису

19 грудня 2019 року в Народному домі с. Великі Гаї Великогаївської об’єднаної територіальної громади,  відбулася зустріч святого Миколая з дітьми, які мають особливі потреби. На свято були запрошені дітки з усієї громади, яких супроводжували батьки та родичі. У Народному домі їх розважали аніматори, провела майстер клас з розфарбовування імбирних пряників, майстер Ольга Логін, представники Всеукраїнської скаутської організації «Пласт» передали Вифлеємський вогонь а святий Миколай подарував усім діткам подарунки.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман, висловлює щиру подяку депутатам Великогаївської сільської ради ОТГ та меценатам, які виділили кошти на закупівлю подарунків, Тернопільській  районній організації товариства Червоного Хреста, керівник  Ольга Нижник, за надані солодкі подарунки, відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей Великогаївської сільської ради ОТГ Оксані Дзядик та Маряні Бошкевич, відділу культури молоді та спорту Великогаївської сільської ради ОТГ Степану Гулі та Оксані Римар, за організацію та проведення заходу.