На Тернопільщині сплатили 88,3 млн грн податкового боргу

Дата: 18.12.2019 16:58

У січні-листопаді 2019 року 572 юридичних особи, які допустили податковий борг на початок року, скоротили його на суму 88,3 млн гривень. До того ж повністю сплатив заборгованість на суму 77,6 млн грн 421 суб’єкт господарювання.

Внаслідок погашення податкового боргу зведений бюджет поповнився на 27,4 млн гривень. До державного бюджету боржники спрямували 19,9 млн гривень.

З початку року податківці направили до суду 100 звернень щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на суму податкового боргу 53,9 млн гривень. Уже задоволено 54 звернення на суму 26,4 млн гривень. Задля стягнення активів фізичних осіб через органи державної виконавчої служби до суду також направили 55 позовів. Заявлена у них сума податкового боргу склала 139 млн гривень.

Від реалізації безхазяйного майна до зведеного бюджету надійшли 703,4 тис. грн, що на 61,4 тис. грн більше, ніж у відповідному минулорічному періоді. З них державний бюджет отримав 202,5 тис. грн, що на 33,5 тис. грн більше показника січня-листопада 2018 року, а місцеві – 74,5 тис. грн, а це в девять разів більше, ніж торік.

Тернопільське управління