Про нового працівника повідомте органи ДПС

Дата: 18.12.2019 16:53

Тернопільське управління Головного управління ДПС у Тернопільській області нагадують, що працедавці зобов’язані до початку роботи працівника подати повідомлення до органів ДПС за формою, яку затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015  №413.

Таке повідомлення підприємство, установа, організація чи фізична особа подає до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування одним із таких способів:

- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.

У Формі повідомлення роботодавець зазначає назву та код ЄДРПОУ або реєстраційний номер облікової картки платника податків. Також у табличній частині повідомлення необхідно зазначити:

- категорію найманого працівника;

- прізвище, ім'я та по-батькові  працівника, якого приймає до себе на постійне чи тимчасове місце роботи;

- дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків найманого робітника (або серію та номер паспорта);

- дані документу, на підставі якого укладається трудовий договір з фізичною особою (номер та дата наказу чи розпорядження  про прийняття на роботу);

- дату початку роботи нового працівника.

Тернопільське управління

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.