Всеукраїнська інтелектуальна правова гра «Що? Де? Коли?»

Дата: 13.12.2019 14:36

Фото без опису

13 грудня 2019 року на базі комунального закладу НВК «ЗОШ І –ІІІ ступенів – ДНЗ  с. Великі Гаї» за ініціативи районного управління Національної Поліції України та допомоги Великогаївської сільської ради ОТГ відбувся районний етап Всеукраїнської інтелектуальної правової гри «Що?  Де?  Коли?».

У грі взяли участь три команди, дві з яких, представляли Великогаївську громаду та  одна зі селища Великі Бірки.

За підсумковими результатами перемогу у грі завоювали учні команди с. Великі Гаї – 2.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман, щиро дякує районному управлінню Національної Поліції України в Тернопільській області, працівникам  комунального закладу НВК «ЗОШ І –ІІІ ступенів – ДНЗ с. Великі Гаї», які долучилися до організації та проведення районного етапу Всеукраїнської інтелектуальної правової гри «Що?  Де?  Коли?», а переможцям бажає, достойно представити нашу громаду на наступних етапах.