Запрошуємо на Урочисту академію пам’яті Михайла Сосновського "100 років від Дня народження видатного публіциста та журналіста"

Дата: 03.12.2019 15:41

05 грудня 2019 о 12.00 год. відбудеться Урочиста академія пам’яті Михайла Сосновського "100 років від Дня народження видатного публіциста та журналіста" в приміщенні конференц зали Великогаївської сільської ради (с.Великі Гаї, вул.Галицька, 47).

Фото без опису

Михайло Сосновський народився 1 грудня 1919 р. в селянській родині у Великих Гаях. Після закінчення початкової школи навчався в Тернопільській гімназії “Рідна Школа”. Вивчав теологію в Греко-католицькій богословській академії у Львові, історію у Львівському університеті. Навчався в Українському Вільному університеті (Мюнхен), на  соціологічних студіях в Торонтському університеті. Здобув ступінь доктора політичних наук в Українському Вільному університеті. Був співробітником тижневика “Гомін України”, виконавчим директором Світового Конгресу Вільних Українців (СКВУ), заступником голови Спілки Українських Журналістів Америки, спеціальним кореспондентом газети  “Свобода” при ООН.

Автор книг ”Україна на міжнародній арені. 1945—1965” (1966), ”Дмитро Донцов — політичний портрет” (1974),  “Нарис історії української політичної думки” (1976).

Помер 25 липня 1975 р. Похоронений в Баунд-Бруку на українському православному цвинтарі.