Підприємці Тернопілля сплатили майже 550 млн грн єдиного податку

Дата: 26.11.2019 13:11

Єдиний податок – платіж, який спрямовується в повному обсязі до місцевих скарбниць. Відтак територіальні громади можуть його використовувати для розвитку своєї інфраструктури.

Упродовж січня-жовтня 2019 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих скарбниць Тернопільщини 549 млн 795,5 тис. грн єдиного податку, це на19,6 млн грн більше, ніж очікувалося. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 75 млн 67,8 тис. гривень.

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За десять місяців цього року вони сплатили 335 млн 34,1 тис. грн єдиного податку, що на 63 млн 121 тис. грн більше, ніж минулоріч. Юрособи-спрощенці перерахували за цей період 70 млн 395,6 тис. грн єдиного податку. Це перевищило надходження січня-жовтня 2018 року на 7 млн 305,3 тис. гривень.

Платники фіксованого сільськогосподарського податку, а це четверта група спрощенців, сплатили у з початку 2019 року 144 млн 365,9 тис. грн єдиного податку. Приріст до минулого року склав 4 млн 641,5 тис. грн цього платежу.

Тернопільське управління