Вітаємо переможців

Дата: 21.11.2019 12:34

Протягом серпня-листопада 2019 року Великогаївська сільська рада надала можливість кожному мешканцю громади взяти участь у розподілі частини коштів місцевого бюджету.

На платформу Громадського бюджету було подано 10 проектів. За які проголосували  862 осіб. За результатами громадського голосування електронною системою визначено 4 проектів-переможців, які у 2020 році будуть реалізовані на території Великогаївської сільської об’єднаної територіальної громади.

Вітаємо переможців «Бюджету участі - 2020» з перемогою у конкурсі.

1. Проект №7 «Шкільні дошки для шкіл громади»; автор -  Гейна Олександра Дмитрівна; категорія – освіта; тип – великий; бюджет – 184 815 грн.; підтримали – 211 осіб.
  2. Проект №8 «Музична звукопідсилювальна апаратура для школи»; автор -  Зелений Михайло Іванович; категорія – освіта; тип – малий; бюджет – 49 350 грн.; підтримали – 199 осіб.
  3. Проект №2 «Мовна лабораторія»; автор -  Пелехата Марія Кирилівна; категорія – освіта; тип – малий; бюджет – 50 000 грн.; підтримали – 69 осіб.
  4. Проект №9 «Встановлення дитячого майданчика»; автор -  Йордан Наталія Любомирівна; категорія – благоустрій територій; тип – малий; бюджет – 50 000 грн.; підтримали – 57 осіб.

Дякуємо за цікаві, корисні та необхідні заходи, спрямовані на розвиток громади. Бажаємо всім авторам та їх однодумцям успішної реалізації проектів.