Платники Тернопілля до держбюджету сплатили понад мільярд гривень ПДВ

Дата: 15.11.2019 12:39

Упродовж десяти місяців цього року субєкти господарювання Тернопільщини спрямували до Державного бюджету України 1 млрд 5,6 млн грн податку на додану вартість. Порівняно із відповідним періодом минулого року фактичні надходження збільшились на 17,9 млн грн або на 1,8 відсотка.

Середньомісячна сплата цього платежу у січні-жовтні складає 100,6 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року – плюс 1,8 млн гривень.

Цьогоріч у жовтні субєкти господарювання нашого краю сплатили 126,3 млн грн податку на додану вартість.

До речі, на початок листопада на обліку в податкових органах області перебувало 3107  платників ПДВ, з них 2657 юридичних осіб та 450 фізичних осіб – підприємців. Порівняно з аналогічним періодом минулого року їхня кількість зросла: юридичних осіб плюс 155, а приватних підприємців – на 17 осіб.

Тернопільське управління