Платники Тернопільщини сплатили понад 3,1 мрд грн єдиного внеску

Дата: 11.11.2019 16:56

Упродовж січня-жовтня цього року суб’єкти господарювання Тернопілля сплатили 3 млрд 118,8 млн грн єдиного соціального внеску. Це перевищило очікуване на 14,6 млн гривень і склало 100,5 відсотка.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу збільшилися на 450,2 млн гривень, якщо у відсотках, то це – на 16,9 відсотків більше.

Лише у жовтні платники нашого краю спрямували до бюджету 307 млн грн єдиного внеску, що на 29,1 млн грн більше, ніж минулоріч.

Варто мати на увазі, що єдиний внесок необхідно сплачувати платникам незалежно від їхнього фінансового стану. Адже несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому. Оскільки до страхового стажу зараховуються лише періоди роботи,  за які сплачені страхові внески у сумі не меншій, ніж мінімальний, а у 2019 році це – 918,06 гривень.

Тернопільське управління