На Тернопільщині – майже 57 800 суб’єктів господарювання

Дата: 11.11.2019 16:55

На початок жовтня цього року в територіальних підрозділах Головного управління ДПС у Тернопільській області перебували на обліку 57765 основних платників податків. Більшість із них – це приватні підприємці, а це майже 60 відсотків або 34432 особи. Решта суб’єктів господарювання є юридичними особами і таких на теренах нашого краю налічується 23333. Порівняно з відповідним періодом минулого року їхня кількість зросла на 544 особи.

Лише у вересні цьогоріч взяли на облік 488 платників, а саме 433 приватних підприємці та 55 юридичних осіб. Припинили діяльність за цей період 442 суб’єкти господарювання.

Варто зазначити, що у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків зареєстровано 1 107 489 осіб, серед яких 4404 іноземці. З початку року зареєстрували 12556 фізосіб та 252 іноземців.

Тернопільське управління