Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Дата: 27.09.2019 13:02

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

47722  Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Великі Гаї вул. Галицька , 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

Сьоме скликання                                               ________________  сесія

РІШЕННЯ  №

від                               2019 року

Розглянувши заяви громадян про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рішення сесії сільської ради, керуючись ст. ст. 12, 20, 33, 116, 121, 122, 186, 186-1 Земельного кодексу України, ст. ст.19, 30 Закону України «Про землеустрій», законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про державний земельний кадастр», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», детальні плани територій, Великогаївська сільська рада,

ВИРІШИЛА

1. Відмовити гр. Лазорик Надії Іванівні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 1,7000 га, та у передачі її у власність, із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення (землі запасу-пасовище) за межами с. Товстолуг, Великогаївської  сільської ради Тернопільського району, враховуючи рішення №75 від 08 квітня 2016року сьомого скликання четвертої сесії ( І пленарного засідання) Великогаївської сільської ради « Про стан використання земельних ресурсів Великогаївської сільської ради та виділення земельних ділянок учасникам АТО» щодо першочергового виділення земельних ділянок воїнам АТО, та відсутністю погодження Наказу  Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області від 24 липня 2015року «19-219614-15СГ  Товстолузької сільської ради «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою».

2.Затвердити гр.. СПП «Мричко»  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 6,6990га в оренду  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення (землі запасу-рілля), розташованої за адресою вул..Шевченка Т, 26 «Г» село Баворів Тернопільського району, кадастровий номер земельної ділянки -6125280300:02:001:0405.

3.Дати дозвіл СПП «Мричко» на  укладення договору оренди на земельну ділянку площею 6,6990га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення (землі запасу-рілля), розташованої за адресою вул..Шевченка Т, 26 «Г» село Баворів Тернопільського району, кадастровий номер земельної ділянки -6125280300:02:001:0405 терміном на 7(сім) років.

4. Встановити ставку орендної плати в розмірі - 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5.Зобов’язати СПП «Мричко» укласти з Великогаївською сільською радою в особі Великогаївського  сільського голови договір оренди земельної ділянки та зареєструвати його відповідно до чинного законодавства.

Вирішили погодити

6.Затвердити гр.. Процишин Наталії Вікторівні  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0158га у власність  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення (рілля), розташованої за адресою село Великі Гаї Тернопільського району, кадастровий номер земельної ділянки 6125281700:02:001:0183.

Вирішили погодити

7.Затвердити гр.. Березі Віталію Ігоровичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0900га у власність  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення (рілля), розташованої за адресою село Товстолуг Тернопільського району, кадастровий номер земельної ділянки 6125287800:03:001:0032.

Вирішили: погодити

8.Затвердити гр.. Веселик Марії Миколаївні  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0039га у власність  для будівництва індивідуальних гаражів за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої за адресою  Великі Гаї Тернопільського району, кадастровий номер земельної ділянки 6125281700:01:018:0002.

9. Затвердити гр.. Олексій Андрію Андрійовичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0760га у власність  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення (рілля), розташованої за адресою село Білоскірка Тернопільського району, кадастровий номер земельної ділянки 6125282300:03:001:2698.