Нові рахунки для зарахування ЄСВ (діють з 1 жовня 2019 року)

Дата: 08.10.2019 16:19

Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що на виконання листа Державної податкової служби України від 26.09.2019 №655/5/99-00-13-05-16 «Про відкриття небюджетних рахунків 3719 на ім’я ДПС та її територіальних органів» Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) в АС «Є-Казна Доходи» (код банку 899998) забезпечено відкриття рахунків 3719 за стандартом IBAN на ім’я Головних управлінь ДПС у розрізі управлінь на правах відокремлених підрозділів (у т.ч. державних податкових інспекцій у їх складі), для зарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), які починають діяти з 1 жовтня 2019 року.

Звертаємо Вашу увагу, що рахунки 3719, які відкриті на ім’я Головних управлінь ДФС, в кінці операційного дня 30.09.2019 будуть заблоковані та з 01.10.2019 підлягають закриттю.

Починаючи з 01.10.2019 кошти, сплачені платниками на рахунки Головних управлінь ДФС по зарахуванню єдиного внеску, не будуть зараховуватися, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

Із переліком оновлених рахунків можна ознайомитися на субсайті Територіальних органів ДПС у Тернопільській області у розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням https://tr.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/393036.html.

Докладніші консультації у Центрі обслуговування платників: 43-46-10, 43-46-46.