Найчастіше звертаються в податкову, щоб отримати картку платника податків

Дата: 16.09.2019 16:41

У січні-серпні 2019 року 17 Центрів обслуговування платників органів ДПС Тернопільської області відвідали 23 218 платників податків. Податківці краю надали 80 034  адміністративних послуги. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість відвідувачів та наданих послуг зменшилася, оскільки суб’єкти господарювання активно використовують сервіс «Електронний кабінет».

Більшість адміністративних послуг надали в Тернопільському управлінні – 25 899 (32,3%). Трохи менше – у Кременецькому, Теребовлянському, Чортківському управліннях, а це відповідно 15 572 (19,5%), 13 584 (17%), 11 601 (14,5%) послуг. Козівське управління та ГУ ДПС в області надали 9 469 (11,8%) та 3 909 (4,8%) адмінпослуги.

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займає послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Цією послугою скористалися 33 064 мешканці краю, це становить 41,3% від загальної кількості наданих адміністративних послуг. Також значну кількість послуг було надано щодо видачі відомостей із Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 20 770 (25,9%), надання витягів із реєстру платників єдиного податку –  4 727 (5,9%), трохи менше – реєстрація платників спрощеної системи оподаткування, а це – 4 366 (5,5%).

У приміщенні ЦОП Тернопільської ДПІ працівники сектору реєстрації користувачів управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДПС України надають послуги з безкоштовної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадян. Упродовж восьми місяців цього року працівники підрозділу згенерували 7 651 відкритий ключ електронного цифрового підпису.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.