Фестиваль громад #разомDOBRE

Дата: 16.09.2019 11:58

Фестиваль громад #разомDOBRE 15 вересня 2019 відбувся на стадіоні Колос міста  Теребовля.

Великогаївську об’єднану територіальну громаду на фестивалі представляли голова громади Олег Кохман, заступник голови Великогаївської сільської ради ОТГ Галина Кравчинюк, працівники апарату сільської ради та громадська організація «Поштовх вперед» на чолі  із головою Оксаною Королюк.

Море позитивних емоцій отримали учасники фестивалю: ділилися  досвідом успіху та невдач, обговорювали важливі теми та проходили різноманітні конкурси і квести, а також були залучені до спільної діяльності з колегами із інших територіальних громад.

Великогаївську об’єднану територіальну громаду  відзначили «За ефективне впровадження бюджету участі».

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман висловлює щиру подяку організаторам фестивалю програмі DOBRE, Західно-Українському ресурсному центру та Теребовлянській ОТГ, а також всім учасникам, які представляли Великогаївську громаду на цьому заході.