Школярі громади визначили кращих у міні-футболі

Дата: 12.09.2019 13:13

Фото без опису5 та 11 вересня 2019 року на футбольному майданчику  зі штучним покриттям с. Баворів відбулися турніри Великогаївської  ОТГ з міні-футболу 2019 року серед юнаків та дівчат 2003-2006рн. і 2007-2010рн.  присвячені Дню фізичної культури і спорту України.

Участь у турнірі прийняли учні практично усіх шкіл, які в напруженій боротьбі змагалися за призові місця.

Серед дітей 2007-2010рн. переможцями стали учні школи с. Великі Гаї, друге місце зайняли діти школи с. Скоморохи і замкнули призову  трійку школярі с. Товстолуг.

Серед дітей 2003-2006рн. переможцями стали учні школи с. Баворів-1, друге місце зайняли діти шкіл с. Товстолуг і с. Дичків та замкнули призову  трійку школярі с. Баворів-2.

По завершенні турнірів переможці та призери були нагородженні кубками, медалями,грамотами та цінними подарунками від Великогаївської сільської ради ОТГ та  спонсора турніру «Карпатської Джерельної».

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман висловлює подяку начальнику відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради Степану Гулі, за організацію та проведення турнірів, директору ЗОШ І –ІІІст. с. Баворів Миколі Костику за допомогу у організації змагань,   вчителям фізичної культури шкіл громади, за допомогу у проведенні та підготовку команд до турніру, спонсору «Карпатській Джерельній» за цінні подарунки для учасників.