На Тернопільщині більшість підприємців обирають другу групу єдиного податку

Дата: 06.09.2019 11:10

Станом на початок липня 2019 року на обліку в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області перебували 34 427 фізичних осіб – підприємців.  Понад 96 відсотків з них, а це – 33 114 платників, здійснюють діяльність та сплачують податкові платежі. Зокрема, 6 747 (20%) приватних підприємців застосовують загальну систему оподаткування,  а 26 367 (80%) – спрощену систему оподаткування.

Більшість бізнесменів, як обрали єдиний податок, надали перевагу другій групі спрощеної системи оподаткування. Їх налічується 13 290 осіб. Третю групу обрали 8 195 підприємців – спрощенців. Першу групу єдиного податку застосовують  4 882 особи.

Нагадаємо, що спрощена система оподаткування належить до спеціальних податкових режимів і регулюється главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України. Вибір групи єдиного податку залежить від обсягу доходу, кількості найманих працівників та виду діяльності.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.