Мешканцям Тернопільщини повернули понад 9 млн грн податкової знижки

Дата: 06.09.2019 11:09

Станом на початок серпня цього року 4 607 мешканців Тернопільської області задекларувала 61 млн грн витрат задля отримання податкової знижки. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість декларантів зросла на 350 осіб, а сума витрат – зросла на 13 млн гривень. Із них 4008 (87%) людей подали декларації на отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання, 521 (11%) – сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 44 – з сплатою відсотків за іпотечними кредитами. Ще 19 осіб заявили про витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій та усиновлення дітей, 8 – про витрати у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів тощо.

За наслідками перерахунків декларантам нарахували до повернення 10,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб, з яких 9,2 млн грн або 88% вже повернули.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.