Куди звернутись переселенцю, щоб скористатись податковою знижкою

Дата: 06.09.2019 11:09

Тернопільське управління Головного управління ДПС у Тернопільській області звертає увагу осіб, що прагнуть скористатися правом на податкову знижку, зокрема, переселенці із тимчасово окупованої території.

Якщо платник податків – внутрішньо переміщена особа подав до контролюючого органу за місцем фактичного проживання/перебування заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою №5ДР та пред’явив при цьому довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, то і декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) він подає до цього контролюючого органу.

Однак, якщо такі дії не здійснено, то Декларація подається платником податку за адресою (місцезнаходженням) контролюючого органу, який переміщено з тимчасово окупованої території.

Скористатися податковою знижкою можна до 31 грудня наступного за звітним податкового року.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.