Свято першого дзвоника пролунало у Великогаївській громаді

Дата: 04.09.2019 11:19

2 вересня 2019 року у всіх школах Великогаївської об’єднаної територіальної громади продзвенів урочистий перший дзвоник.

94 першокласники вперше почули дзвінок і відправилися на перший свій урок, який запам’ятають на усе життя. Просторі кабінети довгі коридори охоче відкрили свої двері і зустріли малечу.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман відвідав перші дзвоники у  комунальних закладах «Загальноосвітня школа І-ІІст.  – дошкільний навчальний заклад        с. Скоморохи » та «Загальноосвітня школа І-ІІІст. с. Баворів» Великогаївської сільської ради Тернопільської області.

Вітаючи освітян, учнів, батьків голова побажав усім міцного  здоровя, наснаги до напружених шкільних буднів, кожного дня  з настроєм приходити і покидати школу та найголовніше отримати нові знання, які допоможуть учням у майбутньому, також він висловив подяку депутатам Великогаївської сільської ради ОТГ за виділенні кошти на утримання закладів освіти та подарунки усім першокласникам, ФГ «Агрон» Юрій та Наталія Березовські, агрофірмі «Медобори» Володимир Крупніцький, ФГ «Аванто» Іван та Надія Мричко, ФГ «Дідик 2012» Андрій Дідик, які підготували подарунки першокласникам та під час  підготовчого періоду допомагали фінансово, вчителям та молодшому технічному персоналу, які так гарно підготовили класи та прилеглу територію до початку навчального року.

Перший дзвоник у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Великі Гаї» від імені голови відвідала заступник голови Великогаївської сільської ради ОТГ Галина Кравчинюк, ЗЗСО І-ІІІст. – ЗДО с. Товстолуг – секретар Великогаївської сільської ради ОТГ Ірина Скочеляс та бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти Рома Щавурська, дичківську філію навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Великі Гаї» - начальник відділу культури, молоді та спорту Степан Гуля, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ с. Грабовець» - в. о.  начальника відділу освіти Великогаївської сільської ради Ігор Глива, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ с. Козівка» - завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Тетяна Лазута і «ЗОШ І-ІІ ст.  с. Прошова» - в. о.  начальника відділу освіти Великогаївської сільської ради Ігор Глива та секретар-діловод методичного кабінету відділу освіти Наталя Сагаль.

Нехай цей навчальний рік буде успішним!!!