Нові міжнародні номери рахунків з 1 жовтня

Дата: 30.08.2019 15:01

Тернопільське управління Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IВАN (29 літерно- цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку - не більше 14 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 01 жовтня 2019 року.

Таким чином, починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту ІВАN.

Із переліком оновлених рахунків можна ознайомитися на субсайті Територіальних органів ДПС у Тернопільській області у розділі Бюджетні рахунки за посиланням: http://tr.tax.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/390310.html.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.