Святкуйте ювілей одруження разом з Мін’юстом!

Дата: 30.08.2019 14:52

День одруження – особлива дата  житті закоханих. Початок подружнього життя молодят називають зеленим весіллям. Свої символічні назви мають і річниці одруження. Наприклад, 5-річчя сімейного життя – це дерев’яне весілля. 10 років - трояндове або олов’яне. Скляне або, як ще кажуть, кришталеве весілля подружжя відзначає після 15 років у шлюбі, а після 20 – порцелянове.  Пари, які прожили разом чверть століття святкують срібне весілля. Після трьох десятиліть сімейного життя – перлинне. 35 річницю від одруження називають кораловим весіллям, а 40 - рубіновим. Після 45 років у шлюбі святкують сапфірове весілля. Золоте весілля відзначають пари, які одружені пів століття, смарагдове – подружжя, які разом 55 років, діамантове – 60. 65-річчя від одруження називають залізним весіллям, 70-річчя – вдячним.  Після 75 років подружнього життя чоловік та дружина святкують коронне весілля, а після 80 – дубове. 90-річчя сімейного життя називають гранітним весіллям. Ті ж подружжя, яким вдасться прожити у шлюбі століття, відзначатимуть червоне весілля.

Втім, незалежно від того, скільки років вашим стосункам, ви можете зробити вашу річницю ще більш особливою. Повторити церемонію та відчути знову всі ті емоції, що й під час одруження, ви можете завдяки послузі Міністерства юстиції «Ювілейне весілля», яка дає можливість знову, в колі найрідніших людей, повторити шлюбні обітниці та отримати свідоцтво про одруження нового зразка.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області