Перші слухачі «Media Club» отримали випускні сертифікати

Дата: 30.08.2019 10:32

Фото без опису Підійшов до завершення  «Media Club», що протягом трьох тижнів, проходив  на базі ЗЗСО І-ІІІст.- ЗДО с. Товстолуг. Учасники, «школи журналістики», отримали за цей час безліч безцінних порад від майстрів своєї справи, досвідчених тренерів  у сфері журналістики, мали змогу відвідати прямі ефіри на радіо та телебаченні, прийняти участь у майстер-класах, навчилися монтувати елементарні відеоролики, брати інтерв’ю та багато іншого.

Випускники отримали сертифікати, блокноти і ручки із написом "Великогаївська громада - місце твого зростання", тренери подяки та кружки з аналогічним написом від Великогаївської сільської ради.

Привітати із завершенням навчання завітали голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман, голова ГО "Поштовх Вперед" Оксана Королюк, директорка ЗЗСО І-ІІІст.- ЗДО с. Товстолуг. Антоніна Глуха, староста сіл Товстолуг та Застінка Юрій Присяжний, які подякували тренерам  за прочитанні  лекції і виразили сподівання, що отриманні знання знадобляться слухачам у повсякденному житті.