«Смак Золотого Потоку»

Дата: 06.08.2019 16:21

Фото без описуУ мальовничому, із надзвичайними краєвидами  селищі Тернопільщини – Золотому Потоці Золотопотіцької ОТГ 4 серпня 2019 року відбувся етно-гастрономічний фестиваль «Смак Золотого Потоку».

Дитячий танцювальний ансамбль «Флейм» , колектив «Спалах» та солістка Наталія Васусь із клубу с. Товстолуг своїми неперевершеними номерами представляли Великогаївську об’єднану територіальну громаду.

Із вітальним словом від імені голови Великогаївської громади Олега Кохмана до мешканців Золотопотіцької громади звернувся староста сіл Товстолуг та Застінка Юрій Присяжний.

Голова громади Олег Кохман висловлює щиру подяку старості сіл Товстолуг та Застінка Юрію Присяжному, спеціалісту відділу культури молоді та спорнту Оксані Римар, ансамблю «Флейм», колективу «Спалах», Наталії Васусь за гідне представлення нашої громади на етно-гастрономічний фестиваль «Смак Золотого Потоку».