Учасники Media Club побували на Суспільному мовнику UA: Українське радіо Тернопіль

Дата: 06.08.2019 16:02

Фото без описуУ селі Товстолуг Великогаївської ОТГ розпочався другий етап навчання у студії журналістики.

Сьогодні восьмеро учасників мали змогу побувати у радіостудії, де спілкувалися з ведучою у прямому ефірі. Радіопрограма називається «Файний ранок» , вона виходить кожного ранку о 7:10 год.

До радіостудії слухачів запросила ведуча Ірина Моргун, яка зазначила, що такі зустрічі є важливими не лише для учасників курсів, а й для працівників Суспільного. Ірина провела екскурсію радійними студіями та розповіла про особливості роботи.

«Особливо цінною була можливість вкотре поділитися інформацією, про те за якими принципами працює Суспільне мовлення і Українське радіо Тернопіль, а також почути від людей,  які тільки починають цікавитися журналістикою,  як вони уявляють цю справу та які сподівання мають, що б хотіли чути в ефірі Суспільного мовника»

Учасники курсів побували  у прямому ефірі вперше в житті. Вони поділилися враженнями та розповіли чи стане журналістика частиною їхнього життя.

«Насправді було страшно, тому що я розуміла,що це прямий ефір і все що ми скажемо вже неможливо буде виправити, але тим не менше було дуже класно взяти участь у справжній радіопрограмі. Ми відчули, що робота журналіста складна та дуже виснажлива»,- розповіла слухачка курсів журналістики Соломія Гуменна.

Олександр Кравчинюк  додав,що для нього навики професії журналіста будуть корисними у повсякденному житті

«Я думаю коли ти дивишся в камеру, чи працюєш у прямому радіоефірі - це такий адреналін,відчуття важливості, коли ти доносиш до людей важливу інформацію. Я б хотів отримати навики роботи журналіста адже тоді зможу легко комунікувати з людьми»

Під час навчання в студії журналістики, учасники мають змогу навчитися брати інтерв’ю,проводити прямі ефіри, відзнімати відео та писати статті. Проект Media Club буде тривати ще місяць.