На Тернопільщині до бюджету надійшло майже 1,8 млрд грн ПДФО

Дата: 29.07.2019 14:43

За підсумками першого півріччя 2019 року жителі Тернопільської області зі своїх легальних доходів сплатили до бюджету 1 млрд 797 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Це порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 23 відс. або на 340 млн гривень.

При цьому індикативний показник виконано на 105 відсотків, що забезпечило додаткове надходження до бюджету 81 млн гривень.

Зокрема, у червні надходження податку на доходи фізичних осіб склали 364,1 млн грн або 101%. Сума додаткових надходжень склала 4 млн гривень. Порівняно з минулорічним червнем надійшло на 17% або на 53 млн грн більше ПДФО.

Варто зазначити, що такій позитивній динаміці посприяли не лише підвищення стандартів оплати праці та соціально відповідальний бізнес, а й проведення заходів з детінізації економіки. Адже завдяки активізації роз’яснювальної роботи щодо легального працевлаштування в червні додатково оформлено трудові відносини із майже 5 тис. найманих працівників.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.