За якою формою складають акцизні накладні/розрахунки коригування з 1 липня

Дата: 23.07.2019 15:49

Тернопільське управління Головного управління ДФС у Тернопільській області звертає увагу платників акцизного податку. Пунктом 231.1 ст. 231 Податкового кодексу України визначено, що при реалізації пального або спирту етилового платник податку зобов’язаний скласти в електронній формі акцизну накладну за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД реалізованого пального або спирту етилового та зареєструвати її в єдиному реєстрі податкових накладних з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи.

Рекомендована форма акцизних накладних та розрахунків коригування для складання цих документів на операції з реалізації пального та спирту етилового, здійснені з 01.07.2019, розміщена на офіційному вебпорталі ДФС за адресою: www.sfs.gov.ua>Електронні форми документів>Акцизний податок (рекомендовані форми електронних документів):

- для пального – Акцизна накладна форми «П», Розрахунок коригування акцизної накладної форми «П»;

- для спирту етилового – Акцизна накладна форми «С», Розрахунок коригування акцизної накладної форми «С».

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.