У Великогаївській громаді зібралися учасники Всеукраїнської скаутської організації «Пласт»

Дата: 22.07.2019 12:38

З 18 по 27 липня 2019 року у лісі поблизу сіл Красівска та Дичків відбувається зліт молоді Всеукраїнської скаутської організації «Пласт». На відкриття даного заходу завітали голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман та заступник голови Великогаївської сільської ради Галина Кравчинюк. Вони мали можливість привітати учасників злету та побачити, як обжилися пластуни на новій для себе локації. Під час перебування на території Великогаївської громади, членами організації, буде проведено багато заходів: постановка намету, розпалювання вогнища, облаштування території табору  та багато іншого.