Виробництво, зберігання, оптова та роздрібна торгівля пальним без наявності ліцензії: відповідальність для платника

Дата: 18.07.2019 14:17

Тернопільське управління Головного управління ДФС у Тернопільській області повідомляє , що відповідно до ст. 17 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон №481), в редакції, яка діє з 01.07.2019, до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів, зокрема у разі:

- виробництва пального без наявності ліцензії – 1 млн гривень;

- оптової торгівлі пальним або зберігання пального без наявності ліцензії – 500 тис. гривень;

- роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії – 250 тис. гривень.

В той же час, ст. 18 Закону №481 передбачено, що до суб’єктів господарювання не застосовується фінансова санкція у вигляді штрафу, передбачена ст. 17 Закону №481 до 31 грудня 2019 року, при зберіганні пального без наявності відповідної ліцензії.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.