Індивідуальне навчання

Дата: 15.07.2019 09:56

Індивідуальне навчання
Організовується центром зайнятості з метою оперативного реагування на потреби роботодавців. Воно здійснюється безпосередньо на підприємствах, на конкретних робочих місцях під керівництвом і контролем інструкторів (висококваліфікованих робітників). Така форма професійного навчання застосовується в разі необхідності підготовки робітників за такими професіями, яких не можна набути в навчальних закладах регіону, або у випадках, коли організувати курсове навчання в групі із 7-30 осіб немає можливості, а також при навчанні за рідкісними професіями або за професіями з обмеженим попитом.
Індивідуальне навчання може здійснюватися на базі навчального закладу, з обов’язковим проведенням виробничого навчання безпосередньо на підприємстві на конкретному робочому місці. Перевагами навчання за індивідуальними планами та програмами є те, що при формуванні змісту навчання враховується попередній професійний досвід, наявні знання та вміння слухачів. Теоретичний курс слухачі вивчають самостійно, а також шляхом одержання консультацій в інструкторів виробничого навчання, а виробниче навчання проводиться повністю. У процесі навчання вони беруть участь у виконанні конкретних виробничих завдань, швидше адаптуються до умов виробництва, оволодівають передовим досвідом, навичками роботи із сучасною технікою та технологіями.