Журналістика у Великогаївській ОТГ

Дата: 12.07.2019 13:15

Фото без описуСвіт змінюється і нам потрібно пристосовуватись до нових викликів. Молодь Великогаївської  ОТГ має унікальну можливість навчатися у студії журналістики “Media club” у своїй громаді. Журналістика - одна з тих професій, якій потрібно вчитися все життя.

Відкриття відбулося 10 липня 2019 року у приміщені ЗЗСО І-ІІІст. - ЗДО с. Товстолуг Великогаївської сільської ради разом з учасниками ГО ПОШТОВХ ВПЕРЕД  у формі неформальної зустрічі-спілкування та інтерв'ю з гостями. Серед учасників зустрічі, які під час інтерв'ю висловлювали свої думки щодо студії журналістики були:

Олег Кохман - голова Великогаївської ОТГ; Юлія Ткачук - очільниця компоненту Залучення громадськості програми DOBRE; Михайло Козерєв -  програмний офіцер Тернопільського офісу DOBRE; Представники Фонду розвитку громадських організацій ЗУРЦ регіональні партнери програми DOBRE у Тернопільській області Зоряна Стоцько та Дмитро Якімець;

Також на відкриття завітали надзвичайно талановиті люди, професіонали журналістської справи, а саме:

Віталій Голубєв - секретар Національної спілки журналістів України, викладач кафедри журналістики Національного університету “Острозька академія”, керівник Школи універсального журналіста та всеукраїнського конкурсу “Я – журналіст!”, головний редактор Видавничого дому “Ого”; Петро Лящинський – оператор видання Тернопільські експрес-новини ТЕРЕН; Валентина Семеняк – письменниця, журналіст; Зоряна Деркач – журналіст; Ганна Василенко – телеведуча; Галина Юрса - журналіст на радіо Джерело; Степан Слюзар - редактор і член Національної спілки журналістики України.

Привітала та порадувала усіх чудовим співом талановита співачка – ZOZULA. Василина та відомий радіоведучий - DJ Фаля зазначили, що студія Media Club це дуже хороший шанс для розвитку та самовдосконалення молоді у певних питаннях журналістської справи.

Учениці Товстолузької школи, сестри Бутові та випускниця цієї школи Зоряна Шуповал співали для гостей. Отець Василь Собчук освятив Молодіжну студію журналістики для добрих справ. Ведучі заходу це випускники шкіл Великогаївської громади - Тарас Брегін та Христина Шайнюк. У ролі аматорського журналіста була чарівна учениця Товстолузької школи - Юлія Гоцко. Слова вітання всім присутнім висловила директорка цієї школи Антоніна Глуха.

За чашечкою кави гості, представники влади, молодь громади та професійні журналісти обмінювалися інформацією та ділилися досвідом.

Навчання в студії журналістики це пізнання чогось нового, цікавого, сучасного і є шлях до розвитку талановитої молоді громади.