Нова ставка акцизного податку на тютюнові вироби з 1 липня 2019 року

Дата: 04.07.2019 16:09

Тернопільське управління Головного управління ДФС у Тернопільській області  повідомляє,що з 1 липня 2019 року набрали чинності внесені Законом України від 23 листопада 2018 р. №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» зміни до Податкового кодексу України в частині зміни розміру ставки акцизного податку на тютюн та тютюнові вироби.

Так, з 1 липня цього року ставки акцизного податку на тютюнові вироби збільшуються на 9 відсотків.

Мінімальне податкове зобов’язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів становить 1011,35 грн на 1000 цигарок. Це близько 34 євро, тоді як у Європі акциз становить в середньому 90 євро. Вартість пачки цигарок в Україні тепер збільшиться приблизно на три гривні.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.