У Вишневецькій громаді виступали наші артисти

Дата: 01.07.2019 15:09

Фото без описуЩорічно в останню неділю червня відзначається свято України - День молоді. У 2019 році цей день випав на 30 червня. День молоді – справжнє свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження. Адже юність  це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших планів.

У Вишнівецькій об’єднаній територіальній громаді на фестивалі до Дня молоді брали активну участь представники Великогаївської об’єднаної територіальної громади - дитячий танцювальний колектив «Flame» с. Товстолуг керівник Надія Собчук,  жіночий вокальний ансамбль «Білоскірчанка» с. Білоскірка та Якимів Софія вокалістка клубу с. Білоскірка.

Під час концертної програми наші дітки з танцювального колективу «Flame» виконали свої улюблені  таночками – «Соняшники», «Бджілки» та «Океан. Жіночий вокальний ансамбль «Білоскірчанка» виконав композиції «Щастя нам українцям» та «Плакуча гітара», які радо сприйнялися глядачем. Якимів Софія виконала пісню «Квітка розмарії».

Організатори нагородили подяками за участь  наші колективи.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман висловлює щиру подяку учасникам танцювального колективу «Flame», жіночому вокальному ансамблю «Білоскірчанка», Якимів Софії за гідне представлення нашої громади на фестивалі.