Ігор Алексєєв зустрівся з мешканцями Скалатської ОТГ

Дата: 26.06.2019 09:08

В рамках свого візиту на Тернопільщину радник Міністра юстиції, народний депутат України Ігор Алексєєв у приміщенні Скалатської міської ради провів зустріч з громадянами та поспілкувався зі старостами населених пунктів, які входять в об'єднану територіальну громаду, аби дізнатися їх думку про втілення в життя реформи децентралізації, а також про те, що потрібно зробити, аби поліпшити життя мешканців ОТГ. Цікавою для присутніх стала розповідь про впровадження ініціатив Міністерства юстиції, підтримання кампаній щодо булінгу, аліментів Верховною Радою та закріплення їх на законодавчому рівні.

Серед іншого, торкнулися питань подальших перспектив реалізації децентралізації на місцях, справляння податку на надра та дохідної частини бюджету громади, оренди землі, стану доріг, медичних послуг, доступу фахівців ЦНАПУ до реєстрів Мін’юсту та інші питання, що допоможуть забезпечити належний рівень розвитку ОТГ. Також обговорили можливість впровадження в м. Скалат послуги «Шлюб за добу».

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області