Протидіяти корупції спільно

Дата: 24.06.2019 12:00

Тернопільське управління Головного управління ДФС у Тернопільській області  повідомляє, що  подолання корупції в органах Державної фіскальної служби України є одним із першочергових завдань українського суспільства, оскільки існуючі прояви корупції негативно впливають на рівень надходжень грошових коштів до державного бюджету, на ефективність діяльності фіскальних органів, їх рейтинг, взаємовідносини з платниками податків тощо.

Державна фіскальна служба України звертає особливу увагу на усі повідомлення щодо дій та поведінки її співробітників, несумісних з вимогами загальних правил поведінки державного службовця, як при виконанні службових обов’язків, так і в позаслужбовий час.

Попередньо вжиті організаційно-правові заходи певною мірою забезпечили попередження та протидію корупції в органах ДФС, що базуються на принципах системності та наступальності в боротьбі з корупцією, розподілі функцій і відповідальності суб'єктів на які покладені завдання із запобігання та протидії корупції.

Разом з тим ця діяльність потребує подальшого вдосконалення, забезпечення комплексного поєднання профілактичних, попереджувальних та правових заходів, спрямованих як на безумовне дотримання норм чинного антикорупційного законодавства, так і на усунення причин та умов, що створюють сприятливе підґрунтя для вчинення корупційних правопорушень у сфері службової діяльності. Крім того, очевидною є необхідність у зосередженні зусиль на вирішенні, у межах компетенції ДФС, питань цілеспрямованої нейтралізації соціальних та економічних чинників відомчої корупції.

Просимо громадськість області та небайдужих громадян про відому інформацію щодо протиправних дій з боку службових осіб ГУ ДФС у Тернопільській області повідомляти у будь-який зручний спосіб, зокрема:

- з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: 46003, м.Тернопіль, вул. Білецька 1;

- на електронну адресу підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДФС у Тернопільській області tr.szk25@sfs.gov.ua, а також на електронну адресу ДФС України post@sfs.gov.ua (крім звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації);

- на електронну адресу Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції ДФС України dpzk@sfs.gov.ua та через офіційний вебпортал ДФС;

- засобами телекомукації через Контакт-центр Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України за телефоном 0-800-501-007 або на електронну скриньку idd@sfs.gov.ua;

- під час особистого прийому громадян керівництвом та службовими особами ДФС України та Головного управління ДФС у Тернопільській області (інформація про порядок запису на прийом, а також графік особистого прийому розміщуються на офіційному вебпорталі ДФС);

- у письмовому вигляді та засобами телефонного зв’язку через працівників сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДФС у Тернопільській області (контактний телефон: 0352-43-46-19, керівник – Рудницький Микола Антонович).

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.