Тренінг у рамках проекту «Школа 3.0»

Дата: 06.06.2019 17:09

Фото без описуДля чого потрібна школа?  Яким ми хочемо бачити випускника навчальних закладів нашої громади та як досягати цієї мети? Такі запитання лягли в основу дводенного тренінгу у рамках проекту «Школа 3.0» для директорів шкіл та методистів відділу освіти Великогаївської ОТГ, який провела менторка проекту Мар’яна Гевко 3-4 червня 2017 року у залі засідань Великогаївської  сільської ради. Протягом тренінгу учасники освоювали нові підходи щодо стратегічного планування розвитку навчальних закладів громади, визначали ключові потреби та цінності, формулювали місію та візію для своїх  навчальних закладів. Навчання проходило у жвавій дискусії, надихало до змін, ламало стереотипи, адже аби покращити якість освіти, потрібно змінювати передусім себе самого. Дякуємо Мар’яні Гевко за терпіння та змістовний виклад!