Податкова декларація з рентної плати: коли не подано окремі додатки

Дата: 03.06.2019 12:21

Тернопільське управління Головного управління ДФС у Тернопільській області  звертає увагу платників рентної плати. При неподанні суб’єктом господарювання разом з податковою декларацією з рентної плати (далі – Декларація) окремих додатків, в яких обчислюється податкове зобов’язання за відповідним видом об’єкта, такий суб’єкт господарювання має право:

- до настання граничного терміну подання Декларації подати Декларацію з позначкою «Звітна нова» разом з усіма додатками, в яких обчислюються податкові зобов’язання за відповідним видом об’єкта оподаткування;

- після настання граничного терміну подання Декларації подати Декларацію з позначкою «Уточнююча» разом з тими додатками, які не подавалися, та в яких обчислюються податкові зобов’язання за відповідним видом об’єкта, із зазначенням суми штрафної санкції у розмірі визначеному п. 50.1 ст. 50 Податкового кодексу України та пені відповідно до ст. 129 ПКУ.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.