«Сватання на Гончарівці» відбулося у селі Застав’є

Дата: 27.05.2019 17:45

Фото без описуУ селі Заставє Великогаївської об’єднаної територіальної громади 26 травня 2019 року відбулася вистава за мотивами п’єси Григорія Квітки-Основяненка «Сватання на Гончарівці» аматорів клубу села Застінка на запрошення завідувачки клубу села Заставє – Уляни Палчинської.

Аматори клубу села Застінка щиро дякують старості сіл Баворів та Застав’є Надії Салабай та завідувачці клубу села Заставє Уляні Палчинській за теплу зустріч, глядачам за щирі посмішки та бурхливі оплески.

Опісля вистави голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман та заступник голови ОТГ Галина Кравчинюк мали бесіду з жителями села Заставє на якій обговорили важливі питання, що цікавлять жителів села.