Початок створення Туристичного маршруту Великогаївської ОТГ

Дата: 24.05.2019 10:31

В рамках комплексної програми «Молодіжний працівник в ОТГ» команда від Великогаївської ОТГ (Гуля С.Р., Королюк О.Й., Кравчинюк О.А., Семирко І.В., Римар О.Я., Палчинська У.П.) розпочали роботу над створенням туристичного маршруту у своїй громаді  10.05.2019р., де відбулася зустріч  команди «Молодіжний працівник Великогаївської ОТГ», завідувача методичним кабінетом Лазути Т.Й. та вчителів географії  закладів освіти Великогаївської ОТГ (Сикита Л.М., Франків М.З., Гевко О.Я., Калінська Г.Р., Вовчанська О.М., Титаренко А.В.), після обговорення вирішили задіяти близько 100 волонтерів для створення архіву визначних та цікавих для туриста місць у нашій громаді.

Фото без опису

20.05.2019 року вчителями географії та їх методистом було зібрано архів визначних та цікавих місць для створення  туристичного маршруту, з якими  можна ознайомитися за цим посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/101vPKDapra2omDN3lfxsEB09yEccTrQ4?usp=sharing

У даному проекті було задіяно 120 волонтерів (вчителі та учні), учасників – 30 осіб (жителі Великогаївської ОТГ).

Команда «Молодіжний працівник Великогаївської ОТГ» висловлює щиру подяку всім волонтерам та учасникам проекту  «Туристичний маршрут рідною громадою»