ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Дата: 24.05.2019 14:18

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність(оренду):

-  для індивідуального дачного будівництва;

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;

- для будівництва індивідуальних гаражів.

Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею у власність (оренду):

- індивідуального садівництва;

- для будівництва індивідуальних гаражів.

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди.

Надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, з подальшою зміною цільового призначення земельної ділянки.

Затвердження детального плану території земельної ділянки, з подальшою зміною цільового призначення земельної ділянки.

Внесення змін до договору оренди землі (договору оренди земельної ділянки, договору на право тимчасового користування землею (в тому числі, на умовах оренди).

Затвердження  проекту по зміні  цільового призначення земельної ділянки.

Надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж/інвентаризації земельної ділянки в натурі:

- для будівництва індивідуальних гаражів.

Затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж /інвентаризації земельної ділянки в натурі:

- для будівництва індивідуальних гаражів.

Погодження затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі.

Вилучення земельної ділянки з користування, власності за згодою власника.

Надання дозволу на розробку експертної оцінки земельної ділянки.

Затвердження експертноїнормативно грошової оцінки земельної ділянки.

Надання дозволу на поділ(обєднання) земельної(-их) ділянки(ок).

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування(комунальні землі)

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування.

Надання дозволу на укладення/продовження договору оренди / внесення змін до договору оренди на земельну ділянку.

Надання дозволу на укладення/продовження договору про встановлення земельного сервітуту/ внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту.

Припинення права користування/оренди земельної ділянки або її частини у разі добровільної відмови орендаря.

Прийняття рішення про продаж земельних ділянок комунальної власності (за зверненням особи).

Надання дозволу на складання технічної документації по інвентаризації.

Надання дозволу на викуп земельної ділянки без аукціону

Надання дозволу на відчуження земельної ділянки.

Затвердження втрат сільськогосподарського виробництва при зміні цільового призначення з земель особистого селянського господарства на землі комерційного призначення.

Надання дозволу на підписання акту погодження меж земельної ділянки

Надання дозволу на передачу земельної ділянки в постійне користування.