РЕЄСТРАЦІЯ ФІЗИЧНИХ І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Дата: 24.05.2019 14:17

Державна реєстрація юридичної особи (крім громадського формування).

Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).

Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім  громадського формування).

Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування).

Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського об’єднання).

Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського об’єднання).

Державна реєстрація змін відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту(крім громадських формувань).

Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі установчого документа(крім громадських формувань).

Державна реєстрація припинення юридичної особи  в результаті її ліквідації(крім громадських формувань).

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації(крім громадських формувань).

Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадських формувань).

Державна реєстрація фізичної особи – підприємця.

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця за її рішенням.

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадських формувань).

Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 1 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань(крім громадського формування).

Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу- підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування).

Виправлення помилок у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань..

Надання витягу з ЄДР.

Державна реєстрація створення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

Державна реєстрація включення відомостей про професійну спілку, об’єднання професійних спілок, організацію професійних спілок, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Державна реєстрація змін до відомостей про професійну спілку, організацію професійних спілок, об’єднання професійних спілок, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

Державна реєстрація рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

Державна реєстрація змін складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

Державна реєстрація припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок державної реєстрації припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

Державна реєстрація припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті реорганізації.

Державна реєстрація створення громадського об’єднання.

Державна реєстрація включення відомостей про громадське об'єднання, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об'єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

Державна реєстрації рішення про виділ громадського об'єднання.

Державна реєстрація рішення про припинення громадського об'єднання.

Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення

громадського об'єднання.

Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації,

ліквідаційної комісії) громадського об'єднання.

Державна реєстрація припинення громадського об'єднання в результаті його ліквідації.

Державна реєстрація припинення громадського об'єднання в результаті його реорганізації.