День Пенсійного фонду України у Великогаївській громаді

Дата: 22.05.2019 09:12

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели День Пенсійного фонду для жителів Великогаївської об’єднаної територіальної громади.

Під час заходу кожен охочий мав можливість отримати кваліфіковану відповідь, роз’яснення та консультацію.

Присутніх цікавили питання перерахунку пенсій з 01 березня 2019 року, порядок відновлення виплати пенсій жінкам, які достроково вийшли на пенсію після досягнення пенсійного віку 55 років, нові умови виходу на пенсію залежно від набутого страхового стажу, адже з 1 січня 2019 року для права на пенсію необхідно мати не менше 26 років страхового стажу.

Також фахівці Фонду розповіли про можливості Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та СМС-інформування за допомогою яких пенсіонери мають змогу дізнаватися дані із пенсійної справи, подавати запити, а застраховані особи мають змогу контролювати сплату внесків роботодавцем.