Святкування одного із найтепліших, родинних свят – Дня Матері – продовжується у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді

Дата: 20.05.2019 16:38

СФото без описувято матері це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. Мама, споконвіку, була найріднішою, найдорожчою людиною для кожного.

Концерти відбулися у селах – Скоморохи, Смолянка, Баворів, Заставє, Білоскірка, Застінка. З дитячих уст пролунали зворушливі, душевні, милі вітання для матерів та бабусь. Чудові таночки, неперевершені вокальні, хорові та майстерні акторські здібності проявили учасники концертів. Було подаровано цінні подарунки для багатодітних матерів, матерів-героїнь. У селі Скоморохи вручали подарунки староста Ігор Прус та депутат Михайло Люсін,  у Смолянці – староста Ігор Прус та депутат Олександра Маряш, у Білоскірці – староста Микола Дорош, у Баворові та Заставї – спеціаліст першої категорії Великогаївської сільської ради Ольга Салабай, у Застінці - староста Юрій Присяжний.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман висловлює щиру подяку депутатам сільської ради за виділені кошти на подарунки, працівникам культури за організацію та проведення святкових концертів, учасникам, які виступали - за миті щастя, які отримали глядачі.

Дорогі матері! Нехай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість