Оцінювання стану ґендерної рівності у Великогаївській ОТГ

Дата: 15.05.2019 12:52

15 травня 2019 року у Залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE була зустріч по оцінюванню стану ґендерної рівності у нашій громаді. Учасниками зустрічі були представники місцевого самоврядування та експерти Національного демократичного інституту – міжнародної організації яка працює задля розвитку демократії, підтримки децентралізації, сприянню ґендерної  рівності в Україні. А саме: регіональна координаторка NDI – Христина Біла, експертки з ґендерного бюджетування – Наталія Тарасенко та Олена Остапчук.

У першій частині семінару було знайомство з інструментарієм, який розроблений на основі Європейської хартії рівності жінок і чоловіків на місцевому рівні.

За результатами зустрічі був складний попередній план дій який включає перелік можливих заходів спрямованих на просування гендерної рівності в громаді.