Про електронні сервіси Пенсійного фонду України розповіли безробітним

Дата: 16.05.2019 10:18

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели чергову зустріч із безробітними в Тернопільському міськрайонному центі зайнятості.

Основна мета заходу – поінформувати учасників семінару  щодо важливості набуття страхового стажу, легальної зайнятості та електронних сервісів Фонду, за допомогою яких можливо здійснюти контроль за даними, що впливають на пенсійні права.

Так, спеціалісти Фонду розповіли присутнім, що за допомогою послуг ВЕБ-порталу та СМС-інформування, не виходячи з дому, можна дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, а також про сплату страхових внесків роботодавцем.