Тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств на 2019 рік

Дата: 02.05.2019 15:25

Тернопільське управління Головного управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що листом  Державної фіскальної служби України від 12.04.2019 року №12293/7/99-99-12-03- 04-17 доведено лист Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.03.2019 №402/02 про тимчасовий коефіцієнт рентабельності для гірничодобувних підприємств, який застосовується для обчислення податкових зобов’язань з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за розрахунковою вартістю одиниці видобутої корисної копалини у 2019 році.

У листі рекомендовано встановити тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого - економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році для нафтогазодобувних підприємств – 1,461 для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

Додаток: Лист Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.03.2019 №402/02.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.