Візит заступника Міністра соціальної політики України

Дата: 18.04.2019 14:20

Фото без опису18 квітня 2019 року з робочим візитом до Центру надання адміністративних послуг Великогаївської сільської ради ОТГ приїздив заступник Міністра соціальної політики України Шамбір Микола Іванович. Його супроводжували заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Світлана Беспоповцева, директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський, а зустрічали голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман та  начальник центру надання адміністративних послуг Великогаївської сільської ради ОТГ Наталія Висоцька.

В першу чергу поважного гостя цікавив стан справ у роботі ЦНАПу, адже саме з Міністерства соціальної політики України було виділено 500 тис грн.  на придбання обладнання та меблів для нього, кількість та якість послуг що надаються на місці.  Також делегацію цікавили  проблеми які існують на сьогоднішній день і можливі шляхи їх вирішення, для кращої роботи центру.

Загалом заступник Міністра соціальної політики України Микола Шамбір залишився задоволений побаченим і побажав ще краще розвиватися центру адміністративних послуг Великогаївської сільської ради ОТГ.