Тридцять шоста сесія сьомого скликання депутатів Великогаївської сільської ради.

Дата: 17.04.2019 08:49

Фото без опису16 квітня 2019року у Залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ відбулася чергова тридцять шоста сесія сьомого скликання депутатів Великогаївської сільської ради.

Під час сесії обранці розглянули ряд питань: Про прийняття  у комунальну власність приміщення амбулаторії в селі Великі Гаї, про затвердження міжбюджетних трансфертів до Тернопільського міського бюджету та  Тернопільського районного бюджету,про затвердження граничного розміру кошторисної заробітної плати на 2019 рік, про затвердження  Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Тернопільському районі на 2019 рік, про затвердження Програми протидії проявам тероризму організованої злочинності та корупції на території Великогаївської сільської ради на 2019 рік, про внесення змін до Програм Великогаївської сільської ради, про затвердження висновків про вартість майна та прийняття майна до комунальної власності, про внесення змін до місцевого бюджету Великогаївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, про затвердження Програми молоді Великогаївської сільської ради на 2019-2020 роки, про надання в користування сільського стадіону в с.Великі Гаї, про погодження положень про ботанічні пам’ятки природи місцевого значення,  про затвердження  переліку послуг, які надаються через  Центр надання адміністративних послуг Великогаївської сільської ради, про затвердження звіту про експерту оцінку майна, про затвердження плану покращення послуги поводження з твердими побутовими відходами та немало земельних питань.