Про дозвіл на приватизацію земельних ділянок без погоджувальних підписів сусідів-суміжників.

Дата: 01.04.2019 15:21

УКРАЇНА                                   ПРОЕКТ

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

47722  Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Великі Гаї вул. Галицька , 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

Сьоме скликання                                                             тринадцять шоста  сесія

РІШЕННЯ № ____

від 16 квітня 2019 року

Про дозвіл на приватизацію земельних

ділянок без погоджувальних підписів

сусідів-суміжників.

Розглянувши заяви гр. Вихора Є.Н., керуючись ст.ст. 12,40, 121,158,159 Земельного Кодексу України та ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Великогаївська сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити акт комісії від 26.04.2019року про погодження межі земельної ділянки площею 0,2500га для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель та споруд, яка перебуває у користуванні          гр. Вихора Євгена Несторовича, розташована по вул..Шевченка, 62 в селі Прошова Тернопільського району.

2. Затвердити акт комісії від 26.04.2019року про погодження межі земельної ділянки площею 0,5900га для ведення особистого селянського господарства, яка перебуває у користуванні гр..Вихора Євгена Несторовича, розташована в селі Прошова Тернопільського району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природнього середовища.

Сільський голова                                            О. КОХМАН